Виробничий комплекс Suntile

Сьогодні компанія САНТАЙЛ одна з найбільших провідних виробників покрівельних і фасадних матеріалів.

Компанії належить сучасний виробничий комплекс з новітнім виробничим обладнанням.На заводі встановлені 11 ліній від європейських і фінських виробників, що дає можливість випускати широкий асортимент покрівельних і фасадних матеріалів європейського рівня.

Асортимент продукції Сантайл включає металочерепицю, покрівельний і фасадний профнастил, металевий сайдинг двох видів – Дошка і Блок – Хаус з покриттям Decor, а також усі необхідні добірні елементи.

Для виробництва металочерепиці та профнастилу на заводі встановлені лінії фінської компанії «Samesor», світового лідера в розробці і виробництві промислового обладнання для обробки листового металу, більш ніж з 50-ти річним досвідом.

Наше виробництво

Переваги

Якість

Для виробництва продукції SUNTILE, наша компанія використовує якісну сировину від світових виробників.

У поєднанні з використанням інноваційного обладнання ми виробляємо металочерепицю, профнастил та металевий сайдинг найвищої якості з унікальними геометричними параметрами.

Партнерство

Багаторічна співпраця з найбільшим українським металотрейдером Групою компаній «ЕЛВАС» є запорукою і гарантією якості сировини, а також постійної наявності запасу сировини для виробництва.

Уся сировина проходить вхідний контроль якості.

Швидкість

Ми пропонуемо мінімальні терміни виробництва 2-3 дні. Таку швидкість виготовлення, можливо отримати тільки завдяки постійній наявності великого асортименту металопрокату на складі з широкою гамою кольорів і високими виробничими потужностями заводу.

Гарантії

Сертифікати та гарантія. Вся продукція Suntile виготовляється відповідно до українських норм. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи та сертифікати на продукцію Suntile і надаємо гарантії. Професіоналізм персоналу компанії гарантує якісне і оперативне виконання будь-якого замовлення.

Наші партнери

elvas-logo_170x90

Багаторічна співпраця з Групою компаній «ЕЛВАС» є гарантією постійного запасу і наявності широкого асортименту сировини для виробництва готової продукції. Уся сировина проходить вхідний контроль якості і підтверджується сертифікатами від виробників металу.

Група компаній «ЕЛВАС» – великий український металлотрейдер, який більше 20 років здійснює поставки оцинкованого сталевого прокату і прокату з полімерним покриттям на український ринок.

uscc_logo_gradient_ai

З 2017 р SUNTILE виступає учасником Асоціації Українського Центру Сталевого Будівництва.
Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ) – відкрита Асоціація, яка об’єднує всіх учасників ринку сталевого будівництва, а саме провідних виробників і дистриб’юторів сталевого прокату, виробників металоконструкцій, покрівельних і фасадних систем, галузеві проектні і наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

Однією з ключових завдань УЦСБ є збільшення частки сталевих конструкцій в будівництві в Україні. Також дії УЦСБ спрямовані на розширення міжнародного співробітництва та виходу українських компаній на зовнішні ринки.

Спільне обговорення перспективи розвитку ринку, стратегічних питань і проблем, допомагають в розробці і створенні ефективних, інноваційних рішень, впровадження європейських стандартів і передових технологій в Україні.

Купити продукцію САНТАЙЛ не складе труднощів.

Компанія має в своєму розпорядженні широку дилерську мережу по всій території України.

Написать нам

Мы свяжемся с вами, как можно скорее.

Зрозумілий опис ресурсу. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Обратный звонок  ×
  Зворотній дзвінок   ×
   Callback    ×