Новини

24 квітня 2018 року в офісі “САНТАЙЛ Груп” провели зустріч учасники Асоціації Українського Центру Сталевого Будівництва (УЦСС). Темою зустрічі стало обговорення важливого питання – створення нового національного стандарту ДСТУ «ВИРОБИ ІЗ тонколистової сталі з ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИМ ПОКРИТТЯМ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА».

Новий національний стандарт ДСТУ розробляється членами УЦСС з метою захисту інтересів виробників і споживачів якісної продукції. А саме для вирішення ряду проблем, таких як – відсутність регулювання ринку, відсутність системи ринкового нагляду, використання низькоякісної сировини на національному ринку виробів з тонколистового металу і відсутність вимог до перевірки довговічності і якості. Об’єднання зусиль у даному питанні буде сприяти зростанню довіри до покрівлі і фасадах з металу і допоможе розвитку і збільшення частки сталевих конструкцій і будівельних матеріалів з тонколистової сталі на будівельному ринку України.

На зустрічі брали участь компанії Дніпропетровської і Полтавської області – ТОВ «САНТАЙЛ Груп», ТОВ «ІНТЕР-ПРОМ», Компанія «ПСМ Профіль», ТОВ «Покрівля та Фасад і Група компаній« ЕЛВАС ». Учасники обговорювали новий ДСТУ, вносили свої пропозиції та побажання. Доповідачем від УЦСС виступив виконавчий директор В’ячеслав Колісник.

Програма зустрічі:

 1. Новий національний стандарт на металочерепицю, профнастил, фальцевий профіль і стінну касету: основні вимоги до продукції.
 2. Боротьба з фальсифікатом на ринку.
 3. Підвищення якості та конкурентоспроможності сировини і продукції.

Зустріч організована з ініціативи Асоціації «Український Центр Сталевого Будівництва» і «САНТАЙЛ Груп».

Останні замовлення
Написать нам

Мы свяжемся с вами, как можно скорее.

Зрозумілий опис ресурсу. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Обратный звонок  ×
  Зворотній дзвінок   ×
   Callback    ×
    маркировка Suntile