ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛВАС» здійснює виробництво та реалізацію покрівельних і фасадних матеріалів ТМ SUNTILE.

Наша Компанія була створена в 1995 році і за тривалий період своєї діяльності встановила сталі партнерські відносини з провідними виробниками плоского сталевого прокату з цинковим і полімерним покриттям з Європи та Південно-Східної Азії.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛВАС» належить сучасний виробничо-складський комплекс, загальною площею 20 000 м², який включає в себе:

 • криті складські приміщення, загальною площею 5000 м², з можливістю короткострокового зберігання металу до 7000 тонн;
 • теплі виробничі цехи площею 1750 м²;
 • адміністративно-побутовий корпус (АПК) загальною площею 750 м²;
 • внутрішню з/д гілку, вантажопідйомні механізми від 8 до 12,5 тонн і залізничну рампу;
 • лінії поздовжньо-поперечного різу металу товщиною від 0,25 до 0,8 мм з можливістю нанесення захисної плівки;
 • лінії поздовжнього поперечного різу з правильним пристроєм для металу товщиною від 1,0 до 2,0 мм;
 • лінію поперечного різання жерсті (Littell, USA), для металу товщиною 0,12 – 0,4 мм;
 • Чи не знижуваний складської залишок оцинкованого і полімерного металу – 2000 тн.

Вдале географічне розташування в центрі промислової України забезпечує оптимальні логістичні рішення.

Компанії належить сучасний виробничий комплекс з новітнім виробничим обладнанням. На заводі встановлені 11 виробничих ліній від європейських і фінських виробників, що дає можливість випускати широкий асортимент покрівельних та фасадних матеріалів європейського рівня.

Асортимент продукції ТМ SUNTILE включає металочерепицю, покрівельний та фасадний профнастил, металевий сайдинг двох видів – Дошка і Блок – Хаус з покриттям Decor, а також усі необхідні добірні елементи.

Для виробництва металочерепиці та профнастилу на заводі встановлені лінії фінської компанії «Samesor», світового лідера в розробці і виробництві промислового обладнання для обробки листового металу, більш ніж з 50-ти річним досвідом.

З 2012 року компанія «ЕЛВАС» є членом Європейської Бізнес Асоціації, яка, як некомерційне об’єднання юридичних осіб, бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні.

EBA була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією.

З 2017 року є учасником Асоціації Українського Центру Сталевого Будівництва.

Український Центр Сталевого Будівництва (УЦСБ) – відкрита Асоціація, яка об’єднує всіх учасників ринку сталевого будівництва, а саме провідних виробників і дистриб’юторів сталевого прокату, виробників металоконструкцій, покрівельних і фасадних систем, галузеві проектні і наукові організації, монтажні та будівельні компанії.

Однією з ключових завдань УЦСБ є збільшення частки сталевих конструкцій в будівництві в Україні. Також дії УЦСБ спрямовані на розширення міжнародного співробітництва та виходу українських компаній на зовнішні ринки.

Спільне обговорення перспективи розвитку ринку, стратегічних питань і проблем, допомагають в розробці і створенні ефективних, інноваційних рішень, впровадження європейських стандартів і передових технологій в Україні.

Виробництво

Наші переваги

Якість

Для виробництва продукції ТМ SUNTILE, наша Компанія використовує якісну сировину від світових виробників.

У поєднанні з використанням інноваційного обладнання ми виробляємо металочерепицю, профнастил та металевий сайдинг найвищої якості з унікальними геометричними параметрами.

Швидкість

Ми пропонуємо мінімальні терміни виробництва 2-3 дні. Таку швидкість виготовлення готової продукції, можливо отримати тільки завдяки постійній наявності великого асортименту металопрокату на складі з широкою гамою кольорів і високими виробничими потужностями заводу.

Гарантії

Вся продукція ТМ Suntile виготовляється відповідно до українських норм та стандартів. Ми маємо всі необхідні дозвільні документи та сертифікати на продукцію ТМ Suntile і надаємо гарантії.

Професіоналізм персоналу компанії гарантує якісне та оперативне виконання будь-якого замовлення. Вся сировина та готова продукція проходить вхідний/вихідних контроль якості.

Партнерство

Наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво підприємствам і організаціям різних форм власності, зацікавленим у розвитку свого бізнесу на території України.

Головним партнером ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛВАС» є Компанія « Метал-Принт », яка є лідером за послугою лакування і літографії жерсті, не тільки на українському ринку, а й в країнах ближнього зарубіжжя. Крім цього компанія «Метал-Принт» є найбільшим виробником кришки металевої для консервації типів СКО і Твіст-офф для промислової і домашньої консервації.

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×