ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛВАС» пропонує послуги по металообробці:

 • поперечна порізка сталевого прокату і жерсті, порізка фігурним різом (скролл-лист);
 • подовжня порізка, виготовлення штрипса;
 • нанесення захисної плівки;
 • поділ рулонів на дрібні партії (намотування рулонів);
 • штрипс;
 • лист;
 • скролл-лист.

Штріпс

Лист

Скролл-лист

Лінія подовжньо-поперечного розпуску металопрокату дозволяє нашій Компанії надавати послуги з розкрою сталевого листа товщиною від 0,23 до 0,45 мм – штрипс і від 0,2 до 2,0 – лист, з можливістю нанесення захисної плівки. Для обслуговування лінії встановлена кран-балка вантажопідйомністю 8 тонн.

Товстий лист від 1,0мм до 2мм проходить через систему валків для зняття напруги.

Штрипс – це сталева стрічка, яка виготовляється з рулонної оцинкованої сталі шляхом поздовжнього різання металу на спеціальному обладнанні. Свою назву сталеві стрічки отримали від англійського слова «strip», що означає «смуга» або «стрічка».

Штрипс виготовляють з оцинкованої сталі в рулонах з полімерним покриттям або без нього.

Технічні характеристики:

Мін ширина штрипса 100 мм
Max довжина штрипса (довжина намотування) 400 м
Max кількість ножів 10
Товщина сталі 0,2 – 0,7 мм
Ширина рулону 1000 – 1250 мм
Нанесення на штрипс захисної плівки так
Другий прогін штрипса ні

Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оцинкований метал з необхідними параметрами і скласти оптимальну карту розкрою рулонів на штрипс.

На спеціальному обладнанні здійснюється розпуск сталевих рулонів на штрипси методом поздовжнього різання. На лініях подовжнього розпуску рулони оцинкованої сталі кріпляться на пристрій автоматичної подачі металу на різаки, які розрізають його на смуги заданої ширини.

Обладнання ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕЛВАС» дозволяє здійснювати порізку металевого рулону сталі з полімерним покриттям, не порушуючи його.

Сфера використання штрипсів оцинкованих досить широка. Це і промислова галузь, і будівельна сфера, і область лісозаготівлі і переробки деревини. Також штрипси оцинковані використовують у виробництві меблів, широко використовується в побуті, медицині, повсюдно використовується в якості заготовок для виготовлення різних штампованих деталей.

Штрипс оцинкований знайшов застосування при виготовленні профілів для кріплення гіпсокартону, водовідвідних систем і
відливів.

Широке застосування сталевої стрічки добре зарекомендувало себе в якості самостійного пакувального матеріалу. Штрипс ідеально підходить для кріплення різних вантажів, що транспортуються. Сталева стрічка міцно скріпить об’ємний вантаж, підходить як для міцних і
твердих матеріалів, так і для крихких вантажів.

Наша компанія гарантує високу якість і найкоротші терміни виконання будь-якого замовлення з виготовлення оцинкованого штрипса.

Поперечна порізка жерсті харчової

Товщина прокату від 0,13 до 0,32 мм
Ширина полоси від 600 мм до 1250 мм
Довжина листа від 460 мм до 1200 мм

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×