Новини, Статті

Класика та інновації

Класична фальцева покрівля – це покрівля, яка добре зарекомендувала себе як надійне і довговічне покриття. Фальцева покрівля SnapLock має додаткові переваги і відрізняється легкістю монтажу і високими експлуатаційними характеристиками. При монтажі панелі SnapLock з’єднуються без спеціальних інструментів. Особливості замку SnapLock – наявність готових замків на краях панелей.

Металева фальцева покрівля – одна з найбільш популярних, надійних і довговічних видів покрівлі. Доказом цього є перелік безперечних переваг.

Переваги фальцевої покрівлі SnapLock:

 • відсутність наскрізних отворів при монтажі
 • приховане кріплення
 • герметичність, надійність, довговічність
 • естетична привабливість
 • простий і надійний монтаж фальцевої покрівлі без спеціальних інструментів

Вплив металу на якість покрівлі та термін експлуатації

Матеріалом для виготовлення фальцевих панелей служить оцинкована сталь, з полімерним покриттям або без нього. Від виду металу залежить довговічність покрівлі. Тому для виробництва фальцевої покрівлі SnapLock, ми використовуємо якісний метал європейського виробництва ArcelorMittal з товщиною сталі не менше 0,5 мм.

 


Надійність і довговічність покрівлі

Фальцева покрівля не тільки красивий покрівельний матеріал, але і один з найбільш довговічних. При правильному монтажі він прослужить Вам не один десяток років.
Вся справа у використанні дуже надійного і прихованого способу кріплення, при якому на поверхні полотна покрівлі відсутні наскрізні отвори. Покрівля виходить герметичною та довговічною.

Купити фальцевую покрівлю

Якщо ви зупинили Ваш вибір і вирішили придбати фальцевую покрівлю, телефонуйте нам. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх технічних питань, допоможуть вибрати матеріал і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Подивитися вартість фальцевої покрівлі SnapLock ви можете тут.

Комерційні питання: +38 067 568 79 57
Технічні питання: +38 067 565 75 11

Чекаємо на ваш дзвінок!

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×