Новини

Металосайдинг «Дошка» та Блок-хаус «Бревна» під дерев’яний зруб – ідеальний вибір для тих, хто отримує естетичне задоволення від зовнішнього вигляду виробів з дерева та цінує надійність та практичність металу.

Фото1. Оформлення фасаду приватного будинку, металосайдинг “Дошка”, колір Вишня ОМО6.

Завдяки своїм властивостям металосайдинг прослужить вам довгий час без особливого догляду! Можливість вибору кольору, який гармонійно поєднуватиметься з покрівлею будівлі та навколишнім середовищем. Ви зможете вибрати Блок-хаус або металосайдинг «Дошка» з імітацією структури під дерево, або замовити металосайдинг з глянсовим або матовим покриттям за каталогом Ral, а також оформити весь фасад або цоколь за допомогою металосайдингу з фактурою дикого каменю.

 

Фото2. Оформлення фасаду приватного будинку, металосайдинг “Дошка”, колір Дикий камінь.

Компанія Сантайл виробляє металосайдинг на сучасному високоточному заводському обладнанні, яке дозволяє виготовляти металевий сайдинг високої якості та у великих обсягах за короткі терміни.

Металосайдинг ТМ Suntile – одне з найкращих фасадних рішень на ринку України.
Особливою популярністю і затребуваністю користується металевий сайдинг “Дошка” та Блок хаус “Берево” ТМ Suntile з малюнком, що імітує дерево, що дозволяє надати будинку вигляду натурального зрубу, створює відчуття затишку та комфорту. Ребро жорсткості, що проходить по середині листа, зовні створює ефект щільно підігнаних колод.

Фото3. Оформлення фасаду приватного будинку, металосайдинг Блок – хаус «Колоди», колір Золотий Дуб ОМО 04.

Зручна система кріплення та відсутність мокрих процесів, дозволяє виконати монтаж у короткі терміни та у будь-яку пору року.

Замовляючи металосайдинг Suntile, ви відразу замовляєте додаткові та комплектуючі елементи.
Якщо ви зупинили свій вибір на металосадингу і хочете купити матеріал у перевіреного виробника з багаторічним досвідом виготовлення різних покрівельних і фасадних матеріалів, звертайтеся в компанію Сантайл. Ми відповідаємо за якість продукції і сформували хорошу репутацію своєю багаторічною роботою.

Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу, проконсультувати щодо підбору найбільш оптимального будівельного матеріалу для покрівлі або фасаду вашої будівлі.

Телефонуйте нам і ми відповімо на будь-які запитання (050) 369 70 72, (067) 568 79 57.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×