Статті

Перше враження, яке справляє будинок, складається з поєднання багатьох чинників – форма і розмір будинку, спосіб обробки і вибір матеріалів, а також їх комбінації. Саме на прикладі цього будинку ми вирішили показати вдале поєднання оформлення фасаду металосайдингу «Колода» і «Дошка».

Якщо ви хочете, щоб ваш будинок відрізнявся і виділявся серед інших будинків, а також був яскравим з точки зору архітектури, ця стаття для вас.

Фасад будівлі – обличчя вашого будинку

Фасад будинку виступає його візитною карткою, за якою можна скласти перше враження про господарів домоволодіння, їх смаки і стилістичні переваги, рівень достатку, креативності або навпаки традиційни уподобання.

В даному проекті використовували металевий сайдинг, колір “Вільха” і металевий сайдинг “Дошка”, колір “Дикий камінь”.

З огляду на різноманітність будівельних і оздоблювальних матеріалів для оформлення фасаду приватного будинку або будівлі, так само багато, як і самих домовласників. Можна створити безліч варіантів декору зовнішнього вигляду будівлі в різних стилістичних напрямках.

В даному проекті оригінальності фасаду, досягли за допомогою комбінування різних видів металевого сайдингу, а також колоритного поєднання різних форм і кольорів.

Металевий сайдинг – естетично привабливе і надійне оформлення фасаду

Фасад будівлі – це перше, що ви бачите, повертаючись після трудового дня додому, це перше, що бачать ваші гості і інші відвідувачі. Можна сміливо говорити, що гармонійного поєднання можливо домогтися при ефектному виборі відповідного за формою і дизайном металосайдингу для будинку, частина стін якого виконана (або облицьована) каменем, є дерев’яні елементи кріплень або обробки.

Для того щоб отримати гарний і надійний фасад потрібно враховувати наступні фактори:

· Функціональне призначення кожного елементу будови і його естетична складова;

· Колірна палітра фасаду будівлі і особливості декору;

· Як обраний вами проект буде поєднуватися з наявною навколо будівлі природою;

За допомогою металевого сайдингу «Колода» і «Дошка» облаштовують фасади будинків і котеджів, а також різних господарських і присадібних будівель, використовують як основний матеріал для облаштування парканів та багато іншого.

Плюси металевого сайдингу:

 • екологічність матеріалу;
 • стійкість до низьких і високих температур (від -50 до +70 градусів);
 • стійкість до корозії;
 • малу вагу матеріалу;
 • високу міцність;
 • довговічність;
 • негорючий матеріал;
 • простота монтажу.

Для металевого сайдингу може знайтися застосування і для обробки внутрішніх приміщень. Безумовно, такий дизайн підходить не для кожного приміщення і не кожний домовласник на подібний експеримент вирішиться. Але очевидно одне – оригінальності інтер’єру з сайдінгової обробкою не позичати.

Якщо Ви вже прийняли рішення облаштувати фасад вашого будинку з металевим сайдингом від Suntile, ми з радістю допоможемо Вам підказати, підібрати і купити його. Телефонуйте.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×