Статті

Компанія «Сантайл» вже не перший рік успішно співпрацює з компанією «Метал – Принт» з постачання покрівельних і фасадних матеріалів.

«Метал – Принт» – українська компанія, що володіє сучасним комплексом для надання послуг лакування і літографії жерсті та алюмінію, а також національний виробник консервної кришки типів СКО і Твіст – офф для промислової і домашньої консервації.

Потреба у закупівлі профнастилу виникла в зв’язку з будівництвом нових цехів і виробничих складів для установки нових ліній на підприємстві.

Реалізація проекту по збільшенню виробничих потужностей, а саме покупці додаткових ультрасучасних ліній почалася в 2015 році. Компанія «Метал – Принт» прийняла рішення про покупку нової лінії від німецької компанії, світового лідера у виробництві подібного обладнання Riner Naroska Engineering GmbH, для виробництва кришки Твіст – офф. А через рік компанія придбала ще одну додаткову лінію, в зв’язку з попитом, що збільшується на дану продукцію. Для їх установки і запуску потрібна була організація і облаштування додаткових цехів і складських приміщень.

Питання про вибір матеріалу був очевидний. Спираючись на попередній досвід, в якості покрівельного і облицювального матеріалу, компанія «Метал – Принт» замовила профнастил Сантайл. Для обшивки стін всередині цехів використовували профнастил стіновий С8 білого кольору (RAL 9003). Вертикальні лінії профнастилу в поєднанні з білим кольором візуально надали простору відчуття легкості.

Для облаштування покрівлі використовували профнастил покрівельний РР 20 коричневого кольору (Ral 8019).

З самого початку, вибір профнастилу в якості покрівельного і фасадного матеріалу, а також матеріалу для облицювання стін був обумовлений декількома факторами. Першим важливим фактором виступила ціна на профнастил, тобто відносно недорога вартість профнастилу в порівнянні з іншими матеріалами, а з огляду на розміри цехів і складських приміщень і кількість матеріалу необхідне для їх облаштування, різниця виходить відчутна.
По-друге, простота і швидкість монтажу дозволили істотно заощадити час для відкриття цехів і відповідно, введення в експлуатацію нового обладнання.

Такі характеристики профнастилу, як негорючість, довговічність, стійкість до корозії і можливість матеріалу витримувати коливання температури від -50 до + 70 0С, плюс простота в обслуговуванні і догляді також однозначно вплинули на вибір матеріалу.

Після закінчення будівництва заступник директора з комерційних питань компанії «Метал-Принт» Дмитро Варивода зазначив: «Ми дуже задоволені співпрацею з компанією« Сантайл». Відмінна якість матеріалу і оперативне виготовлення. Якщо в майбутньому у нас виникне потреба в покрівельному або фасадній матеріалі, ми неодмінно звернемося в «Сантайл».

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×