Статті

Якщо Ви вирішили зупинити свій вибір на покрівлі з металочерепиці, зверніть увагу на новинку 2018 року від Suntile металочерепицю «SYDNEY».

У багатьох людей при будівництві будинку або заміні старого даху виникає питання про вибір покрівельного матеріалу. Ми не маємо достатнього досвіду і знань, оскільки стикаємося з цим питанням не кожен день. Сьогодні ринок пропонує безліч покрівельних матеріалів і всі вони різні за зовнішнім виглядом, за якістю, і за ціною.

Вибір покрівельного матеріалу.

При виборі матеріалу для покрівлі нас цікавить довговічність і надійність матеріалу, його вартість, рівень складності монтажу, оскільки від цього безпосередньо залежить вартість покрівельних робіт, безпеку до якої можна віднести екологічність і не горючість матеріалу, ну і звичайно ж естетичність зовнішнього вигляду нашої покрівлі.

Фото1. Покрівля приватного будинку з металочерепиці «SYDNEY», колір 7024 PEMA (матовий).

Покрівля з металочерепиці «SYDNEY».

Виглядає дуже сучасно та ефектно завдяки прямим і чітким формам профілю. Покрівельники, які монтували покрівлю з металочерепиці «SYDNEY» підтверджують ідеальну геометрію листів, що дає їм можливість легко і без проблем швидко і якісно виконувати монтаж металочерепиці в короткі терміни.

Монтаж покрівлі з металочерепиці.

Варто зазначити, що для монтажу покрівлі з металочерепиці важливо вибирати досвідчених і компетентних будівельників. Ви можете подивитися портфоліо їх готових об’єктів, проконсультуватися у продавців металочерепиці, а якщо є можливість, поговорити з людьми у яких працювала ця будівельна бригада.

Наявність 3D різу кромки забезпечує візуальну невидимість швів на покрівлі.

Вибір кольору і покриття металочерепиці.

При виборі кольору металочерепиці кожна людина спирається на свої смакові уподобання. Металочерепиця «SYDNEY» виглядає дуже привабливо і в глянсовому і в матовому виконанні. Спираючись на думку наших замовників, матове покриття більш вигідно підкреслює і виділяє форму «SYDNEY» і надає даху благородний вид. Ви можете замовити і купити у нас металочерепицю «SYDNEY» найпопулярніших кольорів і відтінків. У наявність самі ходові матові кольори: коричневі відтінкі RAL 8017 і 8019, червоні відтінки Ral 3005 і 3011, насичений зелений Ral 6005 і сірий графіт Ral 7024.

Фото. Металочерепиця «SYDNEY», колір 7024 матовий (РЕМА)

Комплектація покрівлі з металочерепиці.

Стикувальні планки, коники, снігозатримувачі та інші добірні елементи, якими Suntile комплектує покрівлю, завершують і надають вашій покрівлі естетично привабливий і завершений вигляд.

Фото. Металочерепиця «SYDNEY», колір 8017 матовий (РЕМА)

Ціна на металочерепицю «SYDNEY».

Ціна на металочерепицю буде залежати від багатьох факторів, а саме, в залежності від товщини стали 0,4, 0,45 або 0,5 мм, глянсове або матове покриття, і звичайно важливий фактор – виробник сталевого прокату. Компанія САНТАЙЛ пропонує різні варіанти металочерепиці, від економного варіанту до преміум сегменту зі сталі європейського виробництва.

Купити металочерепицю в Дніпрі.

Ви хочете купити металочерепицю «SYDNEY» в Дніпропетровську, або іншому регіоні? Suntile має широку мережу дилерів по всій Україні. Ми з радістю підкажемо Вам найближчого до вас територіально дилера, до якого ви зможете звернутися.
Якщо Ви хочете купити якісну металочерепицю від українського виробника, який має величезний досвід в виготовлення різних покрівельних і фасадних матеріалів, відповідає за якість продукції і сформував своєю багаторічною роботою хорошу репутацію, тоді звертайтеся в Suntile.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×