Без категорії

Металевий сайдинг «Дошка» і Блок-хаус «Колода» під дерев’яний зруб – ідеальний вибір для тих, хто отримує естетичне задоволення від зовнішнього вигляду виробів з дерева і цінує надійність і практичність металу.

Фото1. Оформлення фасаду приватного будинку, металевий сайдинг «Дошка», колір Вишня ОМО 6.

Завдяки своїм властивостям, металевий сайдинг прослужить вам довгий час без особливого догляду! Можливість вибору кольору, який буде гармонійно поєднуватися з покрівлею будівлі і навколишнім середовищем. Ви зможете вибрати Блок-хаус або металлосайдинг «Дошка» з імітацією структури під дерево, або замовити металлосайдінг з глянцевим або матовим покриттям по каталогу Ral, а також оформити фасад або цоколь використовуючи металлосайдінг з фактурою дикого каменю.

Фото2. Оформлення фасаду приватного будинку, металлосайдінг «Дошка», колір Дикий камінь.

Компанія Сантайл виробляє металевий сайдинг на сучасному, високоточному заводському обладнанні, яке дозволяє виготовляти металевий сайдинг високої якості і в великих обсягах за короткі терміни.

Металлосайдинг ТМ Suntile – одне з кращих фасадних рішень на ринку України.
Особливою популярністю і затребуваністю користується металевий сайдинг “Дошка” та Блок хаус “Колода” ТМ Suntile з малюнком, що імітує дерево, що дозволяє додати будинку вигляд натурального зрубу, створює відчуття затишку і комфорту. Ребро жорсткості, що проходить по середині листа, зовні створює ефект щільно підігнаних колод.

Фото3. Оформлення фасаду приватного будинку, металлосайдінг Блок – хаус «Колода», колір Золотий Дуб ОМО 04.

Зручна система кріплення і відсутність мокрих процесів, дозволяє виконати монтаж в короткі терміни і в будь-який час года.

Замовляючи металевий сайдинг Suntile ви відразу замовляєте добірні і комплектуючі елементи. Якщо ви зупинили свій вибір на металевому сайдингу і хочете купити матеріал у перевіреного виробника з багаторічним досвідом в виготовлення різних покрівельних і фасадних матеріалів, звертайтеся в компанію Сантайл. Ми відповідаємо за якість продукції, і сформували хорошу репутацію своєю багаторічною работою.

Ми завжди готові надати кваліфіковану допомогу, проконсультувати в плані підбору найбільш оптимального будівельного матеріалу для покрівлі або фасаду вашого будинку.

Телефонуйте нам і ми відповімо на будь-які питання (050) 369 70 72 , (067) 568 79 57.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×