Статті

Починаючи будівництво нового будинку або реконструкцію старого, всі ми стаємо перед вибором, який матеріал використовувати для облицювання фасаду. На сьогоднішній день ринок пропонує на вибір безліч красивих і сучасних матеріалів. Як же визначитися і зрозуміти що краще.

На вибір матеріалу впливає безліч факторів. Перший важливий фактор це вибір архітектурного стилю. Класика або модерн, сільський стиль або сучасний хай-тек, сьогодні, завдяки великій кількості сучасних матеріалів і технологій будівництва, можна вибрати саме той стиль, який вам подобається і підходить найбільше.

Для того, щоб обрати свій стиль при будівництві будинку або котеджу, потрібно подумати, які асоціації повинен викликати у вас будинок, мінімалізм або пишні фасади ліпниною або різьбленням, класика або перевагу за все нового і сучасного.

Якщо Ви віддаєте перевагу стиль «Еко» в поєднанні з сучасними технологіями – металлосайдінг Блок Хаус бревно це саме той матеріал, який Вам потрібен. Гарний, міцний, легкий, негорючий матеріал – і це ще не повний перелік переваг металлосайдинга Блок хауса бревно.

Зовні, будинок облицьований Блок Хаусом під колоду виглядає як будинок зі зрубу, завдяки округлій формі і покриттю Прінтек, яке в точності передає малюнок і текстуру дерева. При цьому Блок Хаус бревно поєднує в собі красу натурального дерева і силу металу.

На відміну від натурального дерева Блок хаус бревно не розсихається і не дає тріщин. Перевага фасаду з Блок – хауса під бревно полягає в тому, що якісне лакофарбове покриття захищає метал від впливу зовнішнього агресивного середовища і фасад не вимагає додаткового догляду і обробки, протягом усього терміну служби.

Також важливим фактором в сучасних умовах є енергоефективність. І в цьому сенсі металлосайдінг Блок – хаус бревно ідеальний матеріал.

Використовуючи при облицюванні фасаду утеплювач, ви зменшуєте втрати теплової енергії через стіни і в підсумку економите від 30 до 40% на опаленні будинку.

Легкість і простота монтажу ще одна перевага блок хауса під колоду. Відсутність мокрих процесів при облицюванні фасаду блок хаусом дозволяє проводити роботи в будь-який час року.

Блок хаус під колоду ціна

Ціна на блок хаус під колоду різниться, оскільки залежить від товщини металу і виробника металу. Уточнити вартість ви можете у наших менеджерів, або у наших дилерів.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×