Статті

При будівництві нового будинку або реконструкції старого, ми хочемо, щоб покрівля прослужила нам довгий час, бажано без ремонту і з мінімальними витратами на догляд.

Саме металочерепиця відповідає всім перерахованим вище вимогам, за що і набула такої популярності. Головне завдання полягає в тому, щоб купити якісну металочерепицю від надійного і перевіреного виробника.

Компанія Сантайл – великий виробник в Україні. Наша компанія виробляє і продає оптом металочерепицю, профнастил та металевий сайдинг через мережу дилерів у всіх регіонах України.

Металочерепиця ціна

Ціна на металочерепицю відрізняється у різних виробників і залежить від багатьох факторів. Якість металу, а саме виробник металу, товщина металу, з якого виробляють металочерепицю, якість та вид лакофарбового покриття, рівень підприємства і обладнання і т.п. Тому при виборі металочерепиці не варто спокушатися на невисоку ціну. Необхідно розглянути всі пропозиції на ринку і порівняти всі параметри металочерепиці, проконсультуватися з фахівцями, будівельниками і покрівельниками і тільки після збору всієї необхіднойї інформації приймати рішення.

Також важливо отримати у виробника сертифікати і гарантію на металочерепицю. Великі виробники металочерепиці, які дорожать своєю репутацією і ім’ям, обов’язково видають все сертифікати.

Металочерепиця оптом

Для дилерів, які купують профнастил, металлосайдінг і металочерепицю оптом, у нас діють спеціальні умови. Не дивлячись на те, що наша компанія виробляє кожне замовлення за індивідуальними розмірами, терміни виготовлення на нашому підприємстві всього 2-3 дня. А також максимально швидка швидкість відвантаження, дозволяє комфортно і без проблем забрати своє замовлення в обумовлені терміни.

Додатково, при замовленні будь-якого покрівельного або фасадного матеріалу ви можете замовити необхідні добірні елементи, стандартні або за індивідуальними кресленнями, які будуть виготовлені з того ж матеріалу, що й основне замовлення. Це дозволить уникнути разнотону кольору.

З 2016 року наша компанія пропонує комплексне рішення, а саме, замовляючи металочерепицю та добірні елементи, також ви можете замовити покрівельні саморізи, теплоізоляційні матеріали Isover і гідроізоляційну плівку і забрати все замовлення в одному місці, заощадивши свій час, сили і витрати на транспорт.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×