Статті

Паркани та огорожі бувають різних видів і стилів. Залежно з якого матеріалу зроблений ваш паркан залежить його надійність, довговічність і естетична привабливість.

Окремою темою можна виділити застосування металевого сайдингу для будівництва огорож.

Якщо ви хочете отримати надійний, довговічний і красивий паркан пропонуємо розглянути варіант паркану з металевого сайдингу “Бревно” та “Дошка”.

Огорожа з Блок – Хауса буде не просто огорожею вашого будинку та ділянки, а послужить прикрасою і доповненням. І це не дивно.

Величезний вибір колірних рішень з покриттям Printech з імітацією натурального дерева дає можливість вибрати колір відповідний до вашого будинку.

Форма металлосайдинга імітує колоду або дошку передасть сприйняття натурального матеріалу.

Розташування металлосайдинга горизонтально або вертикально також змінить візуальне сприйняття.

Металлосайдинг відмінно поєднується з іншими матеріалами, наприклад цеглою, облицювальною плиткою, профнастилом під камінь, куванням і т.д.

Паркан з металевого Блок -Хауса багато в чому перевершує паркан з натуральних дощок. Його не потрібно додатково обробляти і регулярно фарбувати, він не боїться перепаду температур і догляд за таким парканом дуже простий, звичайною водою зі шланга.

Варто згадати і про вогненебезпечності конструкції, оскільки металевий сайдинг негорючий матеріал.

Металлосайдинг Блок – Хаус “Колода” і “Дошка” може бути виготовлений не тільки з покриттям Printek. Глянцеві і матові РЕ покриття по каталогу Ral розширюють межі вашої фантазії та можливості по дизайну.

Подивитися всі колірні рішення Блок – Хаусу

Останні замовлення
Написать нам

Мы свяжемся с вами, как можно скорее.

Зрозумілий опис ресурсу. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Обратный звонок  ×
  Зворотній дзвінок   ×
   Callback    ×