Статті

Металевий сайдинг Блок – Хаус і металевий сайдинг Дошка відносяться до системи обіліцовкі НВФ.

Що таке НВФ?

Навісний вентильований фасад (НВФ) – це система, яка складається з матеріалів облицювання і несучих підоблицювальних конструкцій (підсистема). Матеріал облицювання кріпиться до стіни таким чином, щоб між облицюванням і фасадною стіною залишався повітряний простір. Це простір необхідно для вентиляції фасаду будівлі. Для додаткового утеплення фасаду, між стіною і облицюванням може встановлюватися теплоізоляційний шар – в цьому випадку вентиляційний простір залишається між облицюванням і теплоізоляцією.

НВФ є високоефективними будівельно-фізичними системами для ізоляції від вітру і дощу. Вентильований фасад означає, що наявність повітряного проміжку принципово відрізняє його від інших типів фасадів, тому що завдяки перепаду тиску повітря, цей проміжок працює за принципом дії «витяжної труби». В результаті цього, з конструкції в навколишнє середовище віддаляється атмосферна і внутрішня волога. У зимовий період повітряний проміжок знижує тепловтрати, виконуючи роль температурного буфера. Влітку наявність вентильованого зони перешкоджає накопиченню в будівлі надлишкового тепла. Облицювальний матеріал НВФ є дієвий захист від негоди, одночасно захищаючи від механічних впливів.
При річній теплозахисту НВФ запобігає теплове навантаження зовнішніх стін. Крім того, гарантується захист загальної несучої конструкції від коливань зовнішньої температури. Також НВФ збільшує термін служби основних несучих конструкцій.

Переваги НВФ

Завдяки спеціальній конструкції підсистеми в повітряному проміжку між стіною будівлі і навісним фасадом виникає ефект “витяжної труби”. Це в поєднанні з використанням утеплювача, що грає роль термоізолятора, запобігає накопиченню зайвого тепла, забезпечуючи тим самим комфортний мікроклімат приміщень без застосування додаткових дорогих систем кондиціонування.

У зимовий час вентильований проміжок забезпечує видалення вологи і диффундирующих парів зі стін будівлі і утеплювача, тим самим, збільшуючи їх теплоізоляційні властивості. Зменшення теплових потоків скорочує витрати на обігрів приміщень і дозволяє зменшити товщину стін, а, отже, і навантаження на фундамент.

Конструкція вентильованого фасаду забезпечує захист утеплювача і будівлі від атмосферних опадів. Вся волога, яка потрапляє на елементи підсистеми і внутрішню поверхню фасадних панелей, видаляється в дренаж виключаючи контакт з утеплювачем і стіною будівлі.

Водяна пара, що виникають в стінах будівлі в процесі його експлуатації, віддаляються методом природної вентиляції, передбаченої системою навісних вентильованих фасадів, тим самим істотно поліпшуючи теплоізоляційні властивості стін, забезпечуючи комфортний температурний режим усередині будівлі.

Завдяки спеціально розробленій схемі монтажу і кріплення до стіни профільна система навісних вентильованих фасадів має можливість поглинання термічних деформацій, що виникають при добових і сезонних перепадах температур.
Це допомагає уникнути внутрішніх напружень в матеріалі облицювання й несучої конструкції.

Система навісних вентильованих фасадів включає в себе матеріали та вироби, що відносяться до категорії важкогорючих, або не згорають, перешкоджають поширенню вогню.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×
      Быстрый способ утеплить дом