Статті

Металевий сайдинг Блок – Хаус «Бревно» та «Дошка» відносяться до облицювальних матеріалів в системі навісних вентильованих фасадів (НВФ) в конструкції якого передбачений зазор між несучою стіною та облицювальним матеріалом, а також шар теплоізоляції.

У зимовий період повітряний проміжок знижує тепловтрати, виконуючи роль температурного

буфера. Влітку наявність вентильованої зони перешкоджає накопиченню в будівлі надлишкового тепла.
Крім того, облицювання будинку металевим сайдингом не вимагає додаткового вирівнювання і обробки стін.

1. Теплоізоляція
2. Гідровітрозахисна мембрана
3. Кріпильний профіль (підсистема)
4. Металлосайдинг “Бревно”
5. Стартова фінішна планка
6. Планка стикувальна
7. Планка зовнішнього кута
9. Укіс
10. Стіна

Монтаж металевого Блок – Хауса можна проводити в будь-який час. По перше, відсутні «мокрі роботи», металлосайдинг кріпиться на підсистему за допомогою шурупів або саморізів. По друге металевий сайдинг має низький коефіцієнт температурного розширення і витримує перепади температур від -50 до +80 ‘С.

Важливою відмінністю є простота та швидкість виконання монтажних робіт. Монтаж такого фасаду цілком можливо провести самостійно, за допомогою інструкції з монтажу Блок Хауса або відео інструкції в інтернеті.

Основні переваги в експлуатації будинків, фасад яких оздоблений металевим Блок – Хаусом, в порівнянні з будинками, обробленими деревом (звичайним дерев’яним блок-хаусом або простою дерев’яною вагонкою) – це практично необмежений термін служби вихідного матеріалу.

Такий фасад не вимагає догляду, його не потрібно фарбувати, шліфувати, міняти потріскані панелі, як у випадку з вініловим сайдингом або міняти підгнилі дошки.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×