Статті

Незважаючи на постійний розвиток ринку будівельних матеріалів, профнастил залишається дуже популярним і не дорогим рішенням для облаштування покрівлі та різних огорож. Цей матеріал легкий, міцний, довговічний і не вимагає особливого догляду. Він дуже простий в монтажі і має привабливий зовнішній вигляд.

Корисна інформація якщо ви хочете купити профнастил.

Профнастил виготовляють шляхом холодного прокату рулону стали на спеціальній лінії – прокатному стані. Рулон проходить по лінії, на якій за допомогою валів металу надається певна форма і висота профілю, що впливає на жорсткість і міцність готового матеріалу.

Залежно від призначення профнастил поділяють на три основних види:

 1. Стіновий – використовують для облицювання стін, виготовлення парканів, виготовлення різних перегородок, а також для виготовлення сендвіч панелей.
 2. Покрівельний – відрізняється від стінового більш широкою основою. Ребра у нього вже, ніж широку основу – що робить його більш міцним і дозволяє витримувати снігові навантаження. Покрівельний профлист SUNTILE має важливу перевагу – замок з капілярною канавкою, яка відводить воду і додатково захищає покрівлю від попадання вологи в підпокрівельний простір.
 3. Несучий профільований лист відрізняється від попередніх високою міцністю і здатністю нести велике фізичне навантаження. Це обумовлено наявністю додаткових ребер жорсткості.
Виробнича будівля

Фото1. Виробнича будівля, фасад якої обшитий профнастилом НС 35 з покриттям DECOR, колір Бронза.

Реконструкція будівлі культурного центру.

Фото2. Реконструкція будівлі культурного центру. Фасад будівлі виконано з використанням металевого сайдингу Блок-хаус під колоду, покриття DECOR, колір Сосна (ОМО 02). Цоколь з профнастилу С8 з покриттям DECOR Stone (Камінь).

Визначити призначення допоможе відповідне маркування: С – стіновий, РР може бути як покрівельним так і стінних, HC – покрівельний, несучий.

Вартість профнастилу залежить від товщини сталі, з якої виробляють матеріал, захисного шару цинку на металі а також складу покриття. Якщо вам потрібно облаштувати тимчасове огородження або при будівництві необхідний бюджетний варіант, ви можете вибрати найдешевший варіант – оцинкований профлист, який покритий захисним шаром цинку, але не має полімерного покриття. Більш дорогий варіант – профнастил з полімерним покриттям. Ви зможете підібрати колір по каталогу RAL, в глянсовому або матовому виконанні, а також з дуже популярним покриттям DECOR, яке створює імітацію під дерево, дикий камінь бронзу і т.д.

Ми з радістю допоможемо вам зробити вибір. Якщо у вас є питання, менеджери нашої компанії дадуть відповідь на них, проконсультують по вартості і порадять, який матеріал вам краще підійде. Наша компанія пропонує купити якісний профнастил за конкурентною ціною, а також ми пропонуємо мінімальні терміни виробництва – 2-3 дні.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×
   Suntile на профильном комитете по кровле