Статті

Сировина

Якість металочерепиці та її ціна визначаються в першу чергу якістю сировини. Компанія SUNTILE пропонує якісну металочерепицю зі сталі європейського виробника ArcelorMittal (Польща) з товщиною металу – 0,5 мм. Використання сталі товщиною 0,5 мм для виробництва металочерепиці, гарантує стійкість металу до деформації при транспортуванні і монтажі. Це в свою чергу зменшує ризик пошкодження лакофарбового покриття та пошкоджень цинкового захисного шару.

Вміст цинку

Цинкове покриття 225гр / м2 – це основний захист сталевого листа від зовнішнього впливу, а саме вологи. Сталевий лист з двох сторін покривають шаром цинку для захисту металу від корозії. Завдяки унікальній пластичності цинку захист сталі вельми надійна. Варто відзначити, якщо на шарі оцинковки з’явиться невелика подряпина, то через певний час вона повністю затягнеться. Кількісно цей показник виражається в грамах на квадратний метр листа. Такий зміст цинку надійно захищає металочерепицю і продовжує термін експлуатації вашої покрівлі.

Товщина полімерного покриття

Товщина матового полімерного покриття складає 35 мікрон, що надійно захищає металочерепицю від механічних пошкоджень під час монтажу, тим самим виключаючи можливість корозії металу і скорочення терміну служби покрівельного покриття. Зі зворотного боку сталь, з якої зроблена металочерепиця, покрита шаром грунту. Він не має декоративної якості, і призначений для надійного захисту металу з тильного боку від вивітрювання цинку і корозії металу.

Кольорове рішення

Матове покриття (PEMA) – приглушує відблиски від сонячного світла, не приховуючи і не спотворюючи реальний колір металочерепиці, це надає елегантний вигляд вашій покрівлі, і нагадує натуральну керамічну черепицю. SUNTILE пропонує на вибір найпопулярніші кольори по каталогу RAL: 3005 – винно – червоний або бордовий, 6005 – зелений мох, 8019 – сіро-коричневий і 8017 – шоколадно – коричневий.

Маркована сталь

Маркований метал захищає від підробки. Як правило європейські виробники сталі, маркують метал, тобто наносять принт незмивним чорнилом на зворотньому боці металу. Це дозволяє виробникові металочерепиці гарантувати якість своєї продукції, а замовнику в свою чергу захистити себе від підробки.

Геометрія листів

Геометрія листів металочерепиці визначається устаткуванням, вживаним для її виробництва. Саме від правильної геометрії залежить точність стикування листів на покрівлі, з’єднання між листами виходять герметичними і без зазорів, що в підсумку впливає на герметичність покрівлі в цілому. Також правильна геометрія листів дозволяє швидко і легко виробляти монтажні роботи. Наша компанія для виробництва металочерепиці 0,5 мм PREMIUM Qualiti використовує фінську лінію компанії Samesor, що в поєднанні з якісним металом гарантує ідеальну геометрію листів.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×