Новини

З 2018 року SUNTILE вводить обов’язкове маркування металочерепиці STANDART і PREMIUM сегментів.

Маркування продукції є додатковим захистом і гарантією якості від виробника. Зверніть увагу на цей момент, якщо ви хочете купити якісну металочерепицю у надійного виробника.

В процесі виготовлення на накривають частина металочерепиці, ми будемо наносити маркування (принт), яка містить логотип ТМ SUNTILE, дату виробництва металочерепиці та номер вашого замовлення.

Якість продукції буде підтверджуватися ГАРАНТІЄЮ від виробника.

На PREMIUM сегмент (продукція зі сталі ArcelorMittal товщиною 0,5 мм з матовим покриттям РЕМА) гарантія становить – 20 років.

На продукцію STANDART (продукція зі сталі з товщиною 0,45 мм з глянцевим покриттям РЕ і матовим покриттям РЕМА) – 10 років.

З 2018 року Suntile пропонує купити металочерепицю PREMIUM сегмента зі сталі європейського виробника ArcelorMittal (Польща) з товщиною металу – 0,5 + мм і вмістом цинку 225гр / м.кв.

Оскільки якість і ціна металочерепиці визначаються в першу чергу якістю сировини, сталь для виробництва металочерепиці PREMIUM сегмента маркована виробником металу ArcelorMittal на зворотному боці. Це важлива відмінність маркування металу – гарантує високу якість сировини і можливість ідентифікації конкретного виробника.

Купуючи металочерепицю SUNTILE PREMIUM сегмента, ви зможете захистити себе від покупки підробки, неякісної сировини і неякісної продукції. Ви отримаєте відмінну покрівлю для вашого будинку, яка збереже свої якості протягом декількох десятків років.

Принт ArcelorMittal завдано на зворотному боці металочерепиці.

Ціна металочерепиці преміум сегменту дорожче, ніж на продукцію STANDART. Але завдяки високій якості, ваш будинок буде надійно захищена на довгі роки від, атмосферних опадів, негоди і т.д.

Метал ArcelorMittal (Польща) з товщиною металу – 0,5 + мм

Замовляючи якісну металочерепицю з металу ArcelorMittal у надійного і перевіреного часом виробника SUNTILE, ви отримаєте європейська якість за найкращою ціною!

Для правильного і надійного монтажу покрівлі та фасаду, ми виготовимо всі необхідні добірні елементи. Також ми запропонуємо комплектацію Підпокрівельні плівки, саморізами і підберемо водостічну систему для вашої покрівлі.

Телефонуйте, будемо раді допомогти з вибором і покупкою!

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×