Статті

Підібрати гарний, практичний і довговічний паркан – справа непроста. Сьогодні існує величезний вибір будівельних матеріалів для облаштування парканів та огорож. Для цього необхідно вивчити всі можливі варіанти. Ми пропонуємо розглянути переваги огорож з профнастилу.

Паркан і його функції:

 • Позначення меж території;
 • Захист і огорожа території;
 • Захист від поривів вітру і пилу, захист від шуму;
 • Захист особистого простору від сторонніх очей;
 • Декоративна функція.

Огорожа з профнастилу – це дуже практичне рішення для заміського будинку або дачі. З його допомогою можливо порівняно недорого побудувати гарне і надійне загородження, за умови, що його фасад і зовнішній вигляд будуть вельми привабливі.

На сьогоднішній день тип забору з профнастилу є лідером серед огорож. Варто відзначити, що вартість паркану з профнастилу набагато дешевше, ніж на його аналоги, при цьому кожен покупець має можливість вибрати відповідний колір з багатої палітри відтінків і визначитися з найбільш підходящим профілем. Уміло підібраний вид огорожі вигідно підкреслить всю дизайнерську концепцію.

Комбінований паркан з профнастилу

Фото2. Комбінований паркан з профнастилу з покриттям DECOR, (колір Золотий Дуб).

Листи профнастилу виготовляють з оцинкованої сталі з полімерним покриттям або без нього. Для оформлення естетично привабливої огорожі слід вибрати профнастил з полімерним покриттям. Ви зможете купити профнастил з глянцевим або матовим покриттям і вибрати кольору по каталогу RAL. Також ви зможете вибрати профнастил з покриттям DÉCOR з малюнком під бронзу, дикий камінь, темні і світлі породи дерев, такі як сосна, вільха, золотий дуб і вишня.

Переваги паркану з профнастилу:

 • Надійність і довговічність;
 • Естетичний і привабливий зовнішній вигляд;
 • Легкість і простота монтажу;
 • Доступна ціна;
 • Не вимагає додаткового догляду;
 • Екологічно чистий і негорючий матеріал.

Профнастил універсальний матеріал, який можна використовувати в комбінованих огорожах. Він гармонійно поєднується з іншими будівельними матеріалами, такими як цегла, дерево, камінь і метал.

Огорожа з профнастилу

Фото 3. Огорожа з профнастилу з покриттям Decor (колір Вільха) в поєднанні з цеглою і камінням.

Профнастил відноситься до негорючих матеріалів, таким чином, і уся огорожа буде пожежостійкою спорудою. Варто відзначити, що огорожі з профнастилу не вимагають спеціального догляду протягом усього терміну експлуатації.

Огорожа з профнастилу

Фото 4. Огорожа з профнастилу з покриттям DECOR (колір Дикий камінь).

Усім, кого цікавить надійна, якісна і вигідна за ціною огорожа для будинку або дачі, ми пропонуємо відмінний варіант – виготовлення листів профнастилу для паркану за індивідуальними розмірами замовника.

Огорожа з профнастилу

Фото 5. Огорожа з профнастилу з покриттям DECOR (колір Stone).

Купити профнастил не складе труднощів. Зателефонуйте нашим менеджерам, вони з радістю проконсультують вас з усіх питань.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок  ×
  Callback   ×
   маркировка Suntile