Новини

Якщо ви зупинили свій вибір на металочерепиці, зателефонуйте нам. Наша компанія працює з дилерами по всій Україні. Враховуючи Ваше географічне розташування, ми підкажемо, де вам ближче і зручніше купити металочерепицю в Дніпропетровську, Києві, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі.

Вам не потрібно буде витрачати свій час на пошуки комлектующих матеріалів, а саме саморізів, плівок гідроізоляції і пароізоляції, утеплювача та інших матеріалів. Наші дилери укомплектують Ваше замовлення під ключ.

 

Якщо ви живете в Західному регіоні, наш логістичний центр допоможе підібрати транспортну службу, яка доставить металочерепицю або Блок-хаус у зручний для вас час і місце.

Як вибрати металочерепицю.

Останнім часом у зв’язку із загальною ситуацією і падінням купівельної спроможності, недобросовісні виробники йдуть на хитрість для зниження ціни на металочерепицю.
Металочерепицю катають в «гаражах» на б / у обладнанні використовуючи невідповідну товщину металу. Під виглядом металочерепиці 0,45 товщини виробляють і продають металочерепицю з товщиною металу 0,41 мм. За стандартами якісна металочерепиця для покрівлі виробляється із сталі товщиною від 0,45 мм. Товщина металу впливає на жорсткість і міцність металочерепиці, а відповідно і на термін експлуатації.
Щоб не опинитися в не приємно ситуації і не купити неякісну металочерепицю за високою ціною обов’язково при покупці металочерепиці запитуйте у продавця сертифікат, в якому вказана товщина металу.

Купуйте металочерепицю відомих торгових марок, що зарекомендували себе на ринку і перевірених часом.

Звертайте увагу на паспорт якості, який клеется на листи металочерепиці і містить основну інформацію.

Ми хочемо, щоб ваша покрівля служила вам довго і не завдавала клопоту і додаткових витрат.

Останні замовлення
Написать нам

Мы свяжемся с вами, как можно скорее.

Зрозумілий опис ресурсу. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Обратный звонок  ×
  Зворотній дзвінок   ×
   Callback    ×