Статті

Для чого потрібні добірні елементи покрівлі

Добірні елементи – невід’ємна частина будь-якої покрівлі, не залежно від того якою вона форми і з якого матеріалу. Дві основні функції, які вони виконують – захисна і декоративна.

Грамотно змонтована крівля включає не тільки основне покриття, а й цілий ряд добірних елементів, необхідних для нормального функціонування покрівлі на тривалий період.

Добірні елементи захищають покрівлю від попадання вологи, води, сміття і бруду в підпокрівельний простір. Також добірні елементи покрівлі допомагають надати покрівлі завершеного зовнішній вигляд. Вони необхідні для оформлення стиків, скатів, зламів, місць примикань даху або стіни.

Призначення добірних елементів

Планка стику пряма (коник) – закриває щілину верхнього стику двох скатів. Захищає підпокрівельний простір від опадів, забезпечує вентиляцію для просушування покрівельного пирога і надає завершений вигляд покрівлі.

Планка торцева (вітрова планка) – кріпиться на торцях скатів, захищає обрешітку від попадання вологи і нівелює вітрове навантаження, тому часто торцеву планку називають вітрової.

Планка стику розжолобків (ендова) – один з важливих вузлів всієї покрівлі, захищає стик внутрішнього кута двох скатів.

Нижня ендова кріпиться на покрівлі під черепицю. Верхня на черепицю, захищає і декоративно оформляє стик.

Карнизна планка – захищає лобову карнизну дошку від впливу атмосферних опадів і попадання вологи в підпокрівельний пиріг, кріпиться до краю ската покрівлі.

Планка примикання – захищає місця з’єднань покрівлі з димоходом, вентиляційними трубами, стики ската з вертикальною стіною і т.д. Існують різноманітні форми планки примикання, в залежності від призначення.

Важливими покрівельними елементами є снігоупори або снігозатримувачі, які запобігають від лавинного сходу снігу з покрівлі.

Отже, для того щоб отримати якісну і надійну покрівлю, Вам необхідно замовити і купити добірні елементи покрівлі. Оскільки кожна покрівля індивідуальна, перерахувати список необхідних індивідуально для вас, можливо тільки після складання проекту.

Добірні елементи покрівлі купити в Дніпропетровську

На ряду, з виробництвом металочерепиці та профнастилу, компанія Сантайл виробляє всі необхідні добірні елементи стандартні і індивідуальні, за кресленнями замовника. Стандартні мають довжину 2 метра.

Всі добірні елементи покрівлі ви можете замовити і купити у нас разом з металочерепицею. Карнизи, планки примикання, планки стику, ендови, снігоупори, виготовляються на заводі Сантайл з того ж металу що і металочерепиця, тому, все елементи в точності відповідають за кольором основного покриття, виглядають естетично привабливо і надають покрівлі завершеного вигляду.

Детально ознайомитися з описом і характеристиками всіх добірних елементів ви можете на нашому сайті в розділі «Добірні елементи».

З усіх питань щодо замовлення та покупки добірних елементів покрівлі звертайтеся до наших менеджерів.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×