Статті

Профнастил в Україні дуже популярний матеріал серед будівельних матеріалів. Його використовують для різних цілей, огороджувальні конструкції, огорожі, перегородки і т.д. Сьогодні ми хочемо розповісти про покрівельний профнастил.

Переваги профнастилу покрівельного – ціна, легкість, міцність, можливість монтажу в будь-який час року, підходить для покрівлі з будь-яким кутом ската. Також до переваг профлиста можна віднести пожежобезпечність, довговічність – термін експлуатації більше 40 років, можливість повторного використання.

Профнастил покрівельний виготовляється з оцинкованої сталі, з полімерним покриттям або без нього. Залежно від призначення варіюється висота профілю і товщина металу.

Профнастил універсальний матеріал, він підійде для облаштування покрівлі, починаючи від невеликих господарських будівель, покрівлі будинку, дачі, і закінчуючи промисловими будівлями. Покрівельний профнастил відрізняється від стінового наявністю капелярной канавки для відводу опадів. При виборі профнастилу для покрівлі необхідно враховувати площу покрівлі і обов’язково врахувати передбачувані навантаження, ніж вони більше, тим товщі повинен бути метал у профнастилу, також збільшується висота профілю, яка грає роль ребер жорсткості. Якісний покрівельний профнастил, прослужить вам довгі роки, без зміни і втрати експлуатаційних характеристик, при цьому ціна готової покрівлі з профнастилу буде набагато нижче в порівнянні з металочерепицею.

Компанія Сантайл виробляє профнастил покрівельний з маркуванням РР20. Профнастил забезпечений капелярной канавкою. Величезний вибір кольорів по каталогу Ral, дозволить Вам підібрати саме той варіант, який вам потрібен. Дуже ефектно на покрівлі виглядає профнастил з матовим покриттям.

Профнастил покрівельний ціна

Ціна на профнастил в Україні варіюється. Товщина металу, покриття цинку, висота профілю, з полімерним покриттям або без нього, від цього залежить ціна на покрівельний профнастил. Істотно позначається на ціні готової продукції, якість сировини і рівень виробника. Оскільки сировинна складова для виробництва профлиста найчастіше імпортного виробництва, курс валюти так само впливає на ціну профнастилу в Україні.

Профнастил Україна

Профнастил в Україні виробляє достатню кількість компаній, різного рівня.
Якщо ви зробили свій вибір і хочете купити профнастил покрівельний високої якості за хорошою ціною, зверніться безпосередньо до виробників. Менеджери нашої компанії дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати необхідний матеріал.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×