Статті

Профнастил (профлист) стіновий і покрівельний – це відмінний матеріал для облаштування покрівлі та фасадів.

Стіновий профлист застосовується для облицювання фасадів нових будинків, при ремонті та реконструкції фасадів старих будівель, для будівництва парканів та огорож.

Що таке профнастил. Профнастил стіновий і покрівельний виготовляється з сталевого оцинкованого листа, з полімерним покриттям, глянсовим або матовим, або без нього.Методом холодного прокату листу надають тропецевідную форму хвилі (гофри) з рівними проміжками і тим самим необхідну жорсткість матеріалу.

Завод САНТАЙЛ випускає стіновий і покрівельний профлист марок С8 і РР 20, які відрізняються висотою профілю. Залежно від призначення Ви можете замовити профнастил з полімерним покриттям, з покриттям Принтек, або без полімерного покриття. Різноманітність покриттів для покрівельного і фасадного профнастилу ви можете подивитися на нашому сайті в розділі каталог квітів.

Найголовнішою перевагою як для профнастилу стінового так і для покрівельного є економічність. З широкого вибору фасадних і покрівельних матеріалів, профнастил найдоступніший за вартістю. При цьому зовнішній вигляд фасаду будівлі або покрівлі виглядають дуже привабливо і естетично.

Простота і швидкість монтажу – ще одна перевага профнастилу. Завдяки розмірам стінового і покрівельного профнастилу, велику площу фасаду або покрівлю, можливо, перекрити в найкоротші терміни. Кріпитися профлист за допомогою саморізів. До того ж фасадний профнастил можна кріпити як горизонтально так і вертикально, залежно від того який зовнішній вигляд фасаду ви хочете отримати. Вибір утеплення фасаду або крівлі залишається за вами. Але останнім часом, з огляду на високі витрати на опалення, ефективно використовувати утеплювач з метою енергозбереження.

Профнастил довговічний матеріал, який прослужить вам не одне десятиліття, зберігаючи первинний зовнішній вигляд і не вимагає ремонту. Цинкове покриття сталевого листа запобігає і захищає від корозії. Полімерне покриття додатково захищає матеріал від агресивних впливів навколишнього середовища.

Легкий, надійний, довговічний, привабливий – так можна коротко описати стіновий профлист. Так що, якщо у вас виникла необхідність швидко і недорого привести зовнішній вигляд фасаду в порядок – стіновий профлист це саме те, що вам потрібно.
Хочете купити профнастил стіновий або покрівельний, зателефонуйте нам. Наші менеджери завжди проконсольтіруют Вас і дадуть відповідь на всі питання.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×