Статті

Якщо ви зупинили свій вибір на металевому сайдингу Блок-хаус «Бревно» ви можете отримати всю необхідну інформацію у наших менеджерів за кольорами, гарантії від виробника, а також про наших представниках і доларах у всіх регіонах.

Якщо ви живете в іншому місті, ви можете замовити у наших менеджерів або наших дилерів зразки металлосайдінга «Бревно» і «Дошка», для того щоб точно визначитися з кольором.

Попередньо ознайомитися з кольорами Printech (Принтек), Вам допоможе розділ нашого сайту Каталог кольорів.

Якщо ви не знайшли представника у своєму місті, зателефонуйте нашим менеджерам і вони підкажуть у кого можна купити металевий сайдинг Блок-хаус «Бревно» САНТАЙЛ.

Металлический сайдинг Блок-хаус "Бревно", цвет Золотой Дуб (ОМО4)

Металлический сайдинг Блок-хаус “Бревно”, цвет Золотой Дуб (ОМО4)

Металевий Блок хаус «Бревно» – корисна інформація.

Металевий сайдинг Блок-хаус «Бревно» відмінно підійде для обшивки фасаду, як нового будинку, так і для реконструкції старого, непривабливого фасаду.

Швидкість і легкість монтажу металевого Блок-хауса вигідно відрізняють даний матеріал від інших фасадних матеріалів, тим більше отсуствіє мокрих процесів дозволяє виробляти монтаж практично в будь-який час року.

Крім того, металлосайдінг дає можливість утеплити будинок і таким чином скоротити витрати на електроенергію та опалення будинку.

Нагадаємо, що обшивка фасаду металевим Блок-хаусом не вимагає спеціальної підготовки і вирівнювання стін, оскільки відноситься до типу вентильованого фасаду, коли між стіною будинку і металосайдингу залишається спеціальний зазор для циркуляції повітря.

Металлосайдинг «Бревно» відмінно підійде для обшивки фасаду будинку, дачі, альтанок, різних будівель біля будинку, а також як матеріал для красивого забору. Останнім часом металлосайдинг набирає популярність і для оформлення фасадів заміських комплексів, турбаз, кафе і МАФів. Велику роль відіграє практичність металевого сайдингу «Бревно» і простота в догляді.

На нашому сайті у розділі «Об’єкти» Ви можете подивитися фото будинків з фасадом з металлосайдинга «Бревно», красиві паркани і споруди, такі як альтанки, невеликі прибудови та багато іншого.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×
      Линия для производства металлочерепицы Сантайл