Статті

САНТАЙЛ – найбільший виробник металочерепиці в Україні.

Щорічно компанія виробляє близько 500 тисяч м.кв. металочерепиці на рік. Виробництво металочерепиці Suntile розташоване в місті Дніпропетровську. Наша компанія має сертифікованих дилерів і представників у всіх регіонах України.

Лінія для виробництва металочерепиці САНТАЙЛ

Фото 1. Лінія для виробництва металочерепиці САНТАЙЛ

Виробництво металочерепиці Suntile

Металочерепиця Suntile – виробляється на фінському обладнанні «Samesor», що в сукупності з використанням якісної сировини забезпечує високу якість продукції.

Сьогодні САНТАЙЛ – єдиний виробник, який пропонує найкоротші терміни виробництва металочерепиці Suntile від 2-х до 3-х днів – і це в сезон. Вам не доведеться чекати своє замовлення тиждень, а то і більше. Ви зможете чітко підібрати день, коли Вам зручно прийняти матеріал на об’єкті і запросити будівельну бригаду.

Металочерепиця Suntile Дніпропетровськ

Незаперечною перевагою є швидкість відвантаження металочерепиці suntile. Відвантаження металочерепиці Suntile з заводу в Дніпропетровську займає, як правило, до півгодини, а при максимальній завантаженості виробництва до 2-х годин. Це в підсумку безпосередньо відбивається на вартості металочерепиці.

Якщо інші виробники обіцяють Вам хорошу знижку або більш дешеву вартість металочерепиці, а при відвантаженні матеріалу Ваша наймана машина простоїть весь день на відвантаження, порахуйте, у скільки Вам обійдеться простий найманої машини протягом дня і скільки в такому випадку буде коштувати металочерепиця?

Покриття та кольори металочерепиці Suntile

Наша компанія пропонує широкий вибір кольорів металочерепиці за каталогом Ral з матовим і глянсовим полімерним покриттям (PE, PEMA), що дає можливість замовнику підібрати саме той варіант, який йому подобається. Попередньо ознайомитися з кольорами Ви можете на нашому сайті в розділі Корисне, Каталог кольорів. Зверніть увагу, що монітори, як правило, спотворюють кольору, тому щоб зробити остаточний вибір подивіться на зразки матеріалу.

Металочерепиця кольори

Фото 2. Металочерепиця кольори

Купити металочерепицю Suntile в Дніпропетровську і не тільки не складе труднощів. Сертифіковані дилери нашої компанії працюють у всіх регіонах України. Дізнатися територіальне розташування найближчого до Вас дилера, Ви зможете у наших менеджерів.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×
      Металлический сайдинг Блок-хаус "Бревно", цвет Золотой Дуб (ОМО4)