Статті

Російські і фінські, турецькі та грецькі, у різних народів світу існують свої традиції споруди і користування лазнею.

З давніх часів у слов’янських народів лазню будували зі зрубу. Блок Хаус повторює форму оциліндрованого натурального дерева, а покриття Принтек, передає забарвлення і структуру натурального дерева, тому вибір матеріалу для фасаду лазні очевидний.
Металлосайдинг Блок Хаус ідеальний матеріал для облицювання не тільки фасадів будинків, а й різних будівель, таких як альтанки, гаражі, сараї і звичайно ж лазня.

Крім естетичної привабливості фасаду з Блок Хаусом, цей матеріал дає можливість утеплити будову, що для лазні грає не останню роль, особливо в зимовий період. Утеплений фасад допомагає зберегти головний технологічний параметр лазні – температуру.

Варто відзначити, що Блок Хаус екологічно чистий матеріал, не схильний до корозії. Низький коефіцієнт температурного розширення дозволяє витримувати перепади температури від – 50 до + 80 градусів, при цьому матеріал не деформується і зберігає свою первісну форму. Блок Хаус негорючий матеріал, який застосовують на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки. Якісне покриття Принтек, не вигоряє на сонці і довгі роки зберігає первинний вигляд.

Блок Хаус ціна

Ціна на Блок Хаус залежить від виробника металу і відповідно якості покриття. Зараз на ринку України присутні корейський і китайський метал з покриттям Принтек. Корейський метал більш високої якості в порівнянні з китайським.

Також ціна на Блок Хаус залежить від товщини сталі, з якої виробляють цей матеріал. Наша компанія для виробництва металевого сайдингу Блок-Хаус “Колода» закуповує метал тільки корейського виробництва з покриттям високої якості.

Купити Блок Хаус

Якщо ви зробили свій вибір і зупинилися на варіанті облицювання фасаду металосайдингом, ви зможете без проблем замовити і купити Блок Хаус і всі необхідні добірні елементи звернувшись до нас або наших дилерів в будь-якому регіоні України. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас з будь-яких питань і підкажуть, який дилер нашої компанії географічно ближче до вас.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×