Статті

Довговічність, надійність та естетична привабливість – ось запорука популярності паркану з профнастилу. Профнастил широко застосовується при зведенні парканів та огорож різного призначення, від огороджень промислових і складських територій до будівництва елітних зборів в приватних будинках.

Серед величезного вибору будівельних матеріалів для установки парканів та огорож найоптимальнішим варіантом як і раніше залишається профнастил.

Кількість варіантів паркану з профнастилу, дає можливість підібрати оптимальний варіант, враховуючи ваші фінансові можливості і естетичні уподобання.

Для забору з профнастилу використовують стіновий профнастил з висотою профілю від 6 до 20мм і товщиною металу від 0,32 до 0,5 мм. Наш завод виготовляє листи профнастилу для забору за індивідуальними розмірами замовника.

Для початку необхідно визначитися, який паркан вам потрібен, тимчасовий або постійний. Існує кілька варіантів паркану з профнастилу відрізняються по ціновій категорії. Давайте розглянемо всі варіанти, і чим вони відрізняються.

Найдешевший і доступний варіант паркану з профнастилу – варіант «економ».

Найчастіше варіант «економ» використовують для тимчасових огорож або огорож, а також для огородження великих територій. Для варіанту економ вибирають, як правило, профнастил без полімерного покриття з невеликою товщиною металу. Спосіб установки такого паркану з профнастилу нескладний. Листи профнастилу для забору кріпляться на металевий каркас, що складається з стовпчиків і поперечних лагов за допомогою саморізів. Трубу для стовпчиків закопують або бетонують в землі, кількість стовпчиків залежить від того, наскільки міцну ви хочете отримати конструкцію.

Паркан з профнастил вріанта “Стандарт”

Для варіанту «Стандарт» вибирають дорожчий профнастил з полімерним покриттям або покриттям Принтек (Printech) з імітацією дерева, натурального каменю, цегли і т.д. і з більшою товщиною металу. Полімерне покриття захищає листи профнастилу від агресивних атмосферних опадів, тим самим покращуючи експлуатаційні характеристики забору.

Можливість широкого вибору кольору дозволяє отримати привабливий зовнішній вигляд. За рахунок вибору більш дорогих матеріалів, паркан класу стандарт виходить привабливим і довговічним.

В даному паркані листи профнастилу використовували в якості декору для стовпчиків і опалубки. В якості основного матеріалу використовували Блок – хаус «Бревно», колір Золотий дуб.

Елітним варіантом вважається установка паркану з профнастилу і цегляної кладки, або каменю.

Для такого паркану роблять опалубку і застосовують додаткові посилення каркасної конструкції. Такий варіант забору найдовговічніший і презентабельний.

Огорожа з профнастилу з покриттям Принтек, колір Дикий камінь.

Останні замовлення

Start typing and press Enter to search

Зворотній дзвінок    ×
    Callback      ×