Статті

Найпопулярнішою покрівлею на сьогоднішній день є покрівля з металочерепиці. Така популярність обумовлена легкістью монтажу, доступністю і привабливим зовнішнім виглядом.

Покрівля з металочерепиці органічно поєднується з фасадом будинку з будь-яких матеріалів і фактур, завдяки величезному вибору кольорів металочерепиці. Світла чи темна, з глянцевим або матовим покриттям, вибір кольору металочерепиці залежить тільки від вашого смаку.

Популярна металочерепиця кольору RAL 8017 коричневий шоколад і RAL 8019 тіккурілла в темно коричневих відтінках вигідно підкреслить Ваш дах, оскільки коричневий колір гармонійно поєднується практично з будь-яким коліром фасаду, більш того така покрівля вважається менш маркою.

Але не варто обмежувати свій вибір, іноді не стандартне рішення, наприклад вибір білого кольору RAL 9003 для металочерепиці, виглядає дуже незвично, але в підсумку такий дах виділяється своєю незвичністю і нестандартністю і виглядає дуже привабливо. Також привабливо на покрівлі з металочерепиці виглядають бордові і червоні відтінки металочерепиці. Такі кольори як RAL 3011 – коричнево червоний і RAL 3005 – червоне вино так само користуються великим попитом.

Крім привабливого зовнішнього вигляду, дах з металочерепиці довговічний і не вимагає особливого догляду. Монтаж металочерепиці можливо проводити в будь-який час року, що теж є незаперечною перевагою при виборі матеріалу для покрівлі.
Якщо говорити про вибір металочерепиці по виробникам, то варто відзначити, що останнім часом покупці вибирають металочерепицю українського виробництва. Це обумовлено більш доступною ціною, в порівнянні з європейськими виробниками. Більш того, металочерепиця виробництва САНТАЙЛ виготовляється зі сталі від європейських виробників і на новому обладнанні, що гарантує якість металочерепиці. Серйозні вітчизняні виробники несуть відповідальність, перед своїми покупцями, надаючи гарантію на свою продукцію.

Якщо серед різноманітних покрівельних матеріалів для свого даху ви зробили вибір на користь металочерепиці, наступним етапом буде вибір кольору. Допомогти в цьому Вам зможе розділ на нашому сайті каталог кольорів, так само в розділі об’єкти, ви можете подивитися фото готових об’єктів і рішень. Ну і звичайно якщо ви звернетеся до наших дилерів, ви побачите металочерепицю наочно на стендах або на зразках.
Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

Останні замовлення
Написать нам

Мы свяжемся с вами, как можно скорее.

Зрозумілий опис ресурсу. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Обратный звонок  ×
  Зворотній дзвінок   ×
   Callback    ×
    Линия для производства металлочерепицы Сантайл